Kurumsal

Tılsım İletişim olarak yılların verdiği deneyim ve her biri alanında uzman ekibimizle hizmet verdiğimiz kurum ve markalar için yol gösterici rolünü üstleniyoruz. Markaları doğru analiz ederek doğru algı yönetimi ile yoğun rekabet ortamında güçlü bir şekilde var olmalarını ve rakiplerinden ayrılmalarını sağlıyoruz. Pazarlama iletişimi stratejilerini entegre bir şekilde markaları daha güçlü kılmak için inşa ediyoruz. PR, Medya İlişkileri, Etkinlik Yönetimi, Reklam, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi alanındaki yıllara dayanan uzmanlığımızı markalar için konuşturuyoruz.

Bugün artık pazarlama iletişimi çok daha önemli. Çünkü yeni, dijital bir dünyada yaşıyoruz. İletişimde sınırlar tamamen ortadan kalktı. Kurumlar ve markalar bu yeni çağda her zamankinden çok daha fazla iletişim olanağına sahip. Tüketiciyle iletişimde mecralar artık sonsuz olsa da verilecek mesajların niteliği, ne zaman ve nasıl verileceği, tüketiciyle iletişimin şekli her zamankinden çok daha önemli. Her gün 500 milyon tweet atıyor, 294 milyar e-posta gönderiyoruz. Facebook'ta 4 petabayt veri oluşturuyoruz. Dijital dünyaya bağlı her araba 4 terabayt veri oluşturuyor. WhatsApp'la 65 milyar mesaj gönderiyoruz. Arama motorlarında 5 milyar arama yapıyoruz. Instagram'da 95 milyon fotoğraf ve video paylaşıyoruz. Bugün internetteki tüm verileri indirmek için 181 milyon yıla ihtiyaç olduğu hesaplanıyor. İşte bu kadar verinin olduğu bir ortamda tüketiciye doğru mesajla ulaşmak çok daha zor.

Dünya üzerindeki tüm üretim ilişkileri ve pazar başarıları, söz konusu markaların, yeni tüketici profilini çok iyi anlaması ve onun beklentileri karşısında doğru hamleleri yapmasına bağlı. Türkiye’nin itibarlı, yetkin ve yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı olarak, vizyonunu uluslararası iletişim arenasında da Amerika’da da ortağımızla sürdürüyoruz. Yarattığımız değerler bütünüyle, paydaşlarımızın ve toplumun gelişmesi için de çalışmayı misyon ediniyoruz. Sorumluluk, doğruluk, kalite ve güvenilirliği vazgeçilmez değerlerimiz olarak görüyoruz. Kurulduğumuz 2009 yılından beri, sürekli öğrenmeyi ve her yeni güne heyecan ve tutkuyla başlamayı ilke edindik. İş ortaklarımız ve müşterilerimiz bu değerlerimizin en yakın tanığı ve referansıdır. İşte müşterilermiz…
REFERANSLAR