İletişim Danışmanlığı

Kişi, kurum ve şirketlere doğru hedef kitleye doğru mesajlarla ulaşmaları konusunda hizmet veriyoruz. Yeni çağın iletişim kaynaklarına ve farklılaşan kültürüne uygun şekilde iletişim stratejilerini belirleyerek, kurum/marka bilinirliğini artırmak için “İletişim Danışmanlığı” alanında birçok özel deneyim sunuyoruz. 

“Kurumsal İletişim Danışmanlığı” kapsamında oluşturduğumuz kısa ve uzun vadeli iletişim stratejileri ile kurumsal iletişim süreçlerinize destek oluyor, olumlu bir itibar oluşturma ve hedef kitleyle etkili bir şekilde iletişim kurma noktasında çözüm ortağınız oluyoruz. 

“Medya Danışmalığı” hizmetimiz ile aylık, dönemsel ve yıllık medya planları hazırlayarak basına yönelik iletişim stratejilerinizi belirliyor, medya ilişkilerinizi a’dan z’ye yönetiyoruz. Basın bültenleri, özel röportajlar, basın toplantıları organize ediyor ve medya etkinliklerinde aktif bir şekilde yer almanızı sağlıyoruz.

Yapıcı ve kalıcı “İtibar Yönetimi” ile sektörde öncü olmanızı, müşteri, yatırımcı, çalışanlar, rakipler, fikir liderleri ve kamuoyu önünde itibarınızı artırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda gündem ve sözcü/lider iletişimi ile kanaat önderlerinde görüş değişikliği yaratmaktan, grupsal destekler ve kamuoyu oluşturmaya kadar uzanabilecek geniş bir alanı kapsayan uzun soluklu, stratejik bir süreç izliyoruz. Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri tasarlamak, yönetmek, olası krizler için “Kriz İletişimi Danışmanlığı” gerçekleştirmek de "İtibar Yönetimi" çalışmalarımızın vazgeçilmez diğer araçları…

“Etkinlik, Sponsorluk ve Event Yönetimi” ile tüketiciler, paydaşlar, iş ortakları ve hedef kitle ile farklı zeminlerde ilişki kurma ve yüz yüze mesajlarınızı aktarma fırsatı sunuyor; bunun için tüm senaryo ve stratejileri oluşturup yönetiyoruz. 

 

Medya İletişimi / Basınla İlişkiler
Medya Danışmanlığı
Basın Toplantıları
Basın Gezileri

Pazarlama ve Ürün İletişimi
Lansman / Relansman
Bayi Toplantıları

Kurumsal Danışmanlık 
Kurumiçi PR / İç İletişim Çalışmaları
İtibar / Algı Yönetimi 
Gündem Yönetimi
Proje Yönetimi
Kriz Yönetimi
Organizasyon/Etkinlik Yönetimi
Sosyal Sorumluluk Yönetim Danışmanlığı
Koçluk / CEO Danışmanlığı
Vizyon / Misyon çalışması
Kurum kültürünün oluşturulması
Yeniden yapılanma

Kurumsal Yayıncılık
- Kurum dergisi
- Fuar dergisi
- Prestij kitabı
- Blog içerikleri
- E-dergi / E-gazete
- Almanak

Metin yazımı
- A’dan Z’ye editörlük, redaksiyon
- Konuşma metinleri
- Kurumsal metinler
- Kurumsal raporlar
- Toplantı notları
- Tanıtım metinleri
- Kurum içi bültenler
- Soysal medya içerik metinleri
- Basın bültenleri 
- Blog
- Makale

REFERANSLAR