Bilgi, deneyim ve profesyonelliğe katılmış bir tutam "TILSIM", markanızı yarınlara taşır.
İNSTAGRAM
LINKEDIN
HAKKIMIZDA - TILSIM PR
Elite
Bize göre ise 'TILSIM', markanıza değer katacak dokunuşlar...
Bilgi, deneyim ve profesyonellikten kaynaklanan doğru dokunuşlar...

Günümüz yoğun rekabet ortamında, bu kalabalık arasında fark edilmek için bazen büyük projelere bazen de minik ipuçlarına ihtiyaç var.

Her marka kendine has özelliklere sahip; püf noktasını bulmak ve TILSIM'lı dokunuşlarla ışıldamasını sağlamak mümkün... Bunun için bilgi ve deneyim kadar sezgilere de ihtiyaç var.

Bir marka yaratmak, tanıtmak ve en önemlisi kalıcı olmasını sağlamak bir hayli emek istiyor. TILSIM, 2004 yılından bu yana birlikte çalıştığı markalara dokunuyor ve onları yarınlara hazırlıyor. Markaları TILSIM'ı oluyor.

Markalar insanlar gibidir.

Evet, markalar da insanlar gibidir. Bir fikirden doğarlar ve bir ömürleri vardır. Bu ömür süresince varlıklarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için doğru stratejilerle beslenmeleri gerekir. Aksi taktirde istendiği gib başarılı olmaları ve uzun süre var olmaları güçleşir.

Zamanda içinde koşullar değişir, rekabet ortamı çetinleşir, yerel veya global krizler yaşanabilir, tüketici alışkanlıklarında farklılıklar olabilir. TILSIM, markanızın her koşulda ışıl ışıl parlamasını sağlar. Tek bir dokunuş basit bir kavram gibi görünse de pek çok şeyi değiştirebilir. TILSIM'lı bir dokunuş gücünü geçmişten, bilgiden alır.

TILSIM kendisini birlikte çalıştığı markalarla bütünleştirir; bütün deneyimini, gücünü, bilgisini, ona aktarır. Gücüne güç katar...

Copyright © 2012 TILSIM PR | Tüm hakları saklıdır.| info@tilsimpr.com