Kreatif

Grafik Dizayn

Etkili bir reklam ve tanıtım planlayabilmek için sadece reklam değil iyi derecede pazarlama, PR ve grafik tasarım bilgisi gerekir.
Özellikle de hedef kitleye sunulacak görsel malzemelerin etki gücü düşünüldüğünde, grafik tasarım çalışmalarının önemi çok daha net ortaya çıkıyor.
Ajansımız, bu bakış açısıyla, tüketici psikolojisini etkileyen ve kurum/marka kimliğini destekleyen katalog, broşür, insert, indoor, outdoor iletişim materyallerini, kurum/marka kimliğinizi oluşturan “görsel kimlik” çalışmalarını tüm detaylarıyla, Türkiye’de “kurum/marka imajı” konusunda kendisini kanıtlamış kreatif ekibimizle, özgün, orijinal ve yaratıcı tasarımlarla gerçekleştiriyor ve üretim süreçlerini takip ediyor.

Web Tasarım
Dijitalleşen dünyada kurum/markaların iletişim, satış, tanıtım hedeflerine ulaşmadaki en önemli aracı web siteleridir. Pazarlama stratejileri doğrultusunda gücü ve etki alanı giderek büyüyen web siteleri, kullanıcının satın alma eğilimlerini etkilediği gibi imaj, güvenilirlik gibi değişkenler üzerinde de önemli rol oynar. Bugün yüzlerce markaya ait web sitesi var ancak bunlardan pek azı amacına ulaşıyor. İyi tasarlanmış bir web sitesinin; hedef, fonksiyon, marka, pazarlama, yansıtacağı imaj gibi kriterlere bağlı olarak diğerlerinden ayrılabilir olması gereklidir.

Fotoğraf/Video Çekimi
Marka/kurumun imajını istenen hedef kitleyle buluşturmak, marka bilinirliğini artırmak, markaya değer katmak, gerektiği yerlerde etkili profesyonel fotoğraf/video çekimleri ile mümkündür. Katalog, afiş, billboardlarınızdaki fotoğraflar, reklam, tanıtım filmlerinizde etkili çekilmiş ve kurgulanmış videolar marka/kurumunuzun imajında yüksek değer yaratır.

3D
Alışılmış tanıtım çalışmalarının yetersiz kaldığı yerlerde 3D devreye giriyor. Hatta bazen 3D yetmiyor, 4D, 5D, VR (Visual Reality) gerekiyor! Kreatif ekibimiz tüm bunların tamamını, A’dan Z’ye sizin için yönetiyor.

Grafik Dizayn
        Kurum / Marka İmaj Tasarımı
        Amblem / Logo, Broşür, Katalog, 
        Billboard, Afiş vb. Tasarımları
        İllüstrasyon
Web Dizayn
        Kurumsal Web Tasarımı
        E - Ticaret Sitesi
Fotoğraf
        Çekim Organizasyonu
        Çekim
Film / Video
        Belgesel, Tanıtım, Reklam Filmi, 
        Prodüksiyon
        Çekim Organizasyonu
        Çekim
        Kurgu
        Animasyon
3D
        Mimari
        Dekorasyon
        Endüsriyel Tasarım

 

REFERANSLAR